Проект «Гуманітарна допомога»

Проект «Гуманітарна допомога»

Керівник – Бялик Аліна
+380 (97) 762 95 60

У зв’язку з війною, яку розв’язала росія в Україні, є велика потреба в гуманітарній допомозі цивільному населенню та військовим. На сьогодні вже оголошена гуманітарна катастрофа, через постійні обстріли та ракетні удари з боку країни-агресора, в багатьох містах та селищах нашої країни. Наш фонд не може бути осторонь таких нагальних потреб, тому нами прийнято рішення про відкриття проекту «Гуманітарна допомога» який покликаний забезпечувати життєво необхідними товарами щоденного користування, продуктами харчування, засобами гігієни, одягом і взуттям, сприяти налагодженню та покращенню життя постраждалих через військові дії.  Також проект має на меті забезпечити захисників необхідними засобами захисту, утеплення, засобами гігієни та продуктами харчування.

Кожен українець, вже відчув біль та горе, які завдає війна. Лише гуртом, спільними зусиллями ми зможемо допомогти потребуючим в цей нелегкий час.

Допомогти постраждалим у війні українцям можна, зробивши внесок у благодійний фонд «Гуртом UA». Кожна пожертва має значення.

Обрати зручний спосіб для пожертви 

Алгоритм реалізації проекту:

Формування запитів на гуманітарну допомогу

Збір коштів та пошук благодійників

Придбання гуманітарної допомоги

Формування гуманітарної допомоги згідно запитів

Доставка допомоги безпосередньо потребуючим

Публічне звітування про виконання проекту

© 2022 GurtomUA