НАШІ ПАРТНЕРИ

Асоціація Українців в Республіці Ірландія

Хто такі Association of Ukrainians in Republic of Ireland
  • AURI - громадська організація, що заснована українцями в Ірландії з 2008 року. Основною її діяльністю до повномасштабного вторгнення були культурні та освітні проекти. Однак в результаті військового вторгнення росії в Україну з 24 лютого організація розширила завдання своєї благодійної діяльності та зосередилася на вирішенні гуманітарних завдань, включаючи закупівлю та розповсюдження медичної допомоги в Ірландії та Україні.

  • Саме для цього було створено проекти: Palyanytsya Charity Center - Dublin спільно з Русланом Мочарським по всій Ірландії гуманітарний хаб для потреб переселенців, де можна отримати безкоштовно одяг, взуття, іграшки, засоби гігієни та інші предмети першої необхідності; Проект Medical Help Ukraine за підтримки HSE та Девіда Хола, генерального директора швидкої допомоги, групи з шести лікарів з України, які працюють в ірландській охороні здоров’я та отримують пожертви на закупівлю медичного та хірургічного обладнання та автомобілів швидкої допомоги для України.

  • З 24 лютого по вересень місяць AURI та проект Medical Help Ukraine зібрали грошових пожерт на суму більш як 1 млн. 300 тис . Евро , а загалом якщо враховувати доновані речі і оцінити іх вартість сума доходить до 15-20 млн евро. З цією допомогою було відправлено в Україну багато медичного обладнання – понад 10 апаратів штучної вентиляції легенів, апарати для покращення загоювання із розхідними матеріалами. ВАК апарат; Аптечки, і всі необхідні речі першоі допомоги, монітори, ультразвукові машини, прилади для операційних, бронхоскопи, гастроскопи, і багато іншого;

  • Закуплено та відправлено 37 карет швидкої допомоги. Всі швидкі мали , переносні носилки, дефібрилятор, доступ до постачання кисню і були перевірені на справність. Запаковані різними медичними інструментами, і розхідними матеріалами- турнікети, халати, маски , спеціальне харчування, апаратами, інвалідними візками, превязочні матеріали, протиопікові матеріали, операційні набори, дезинфікуючи засоби, і тд. Також було придбано броньовану швидку марки Pinzgauer, який наразі на передовій допомагає нашим бойовим медикам вчасно та швидко , а саме головне у безпеці евакуйовувати поранених з поля бою до госпіталю, броньований landrover 4x4 авто теж допомагаює в евакуаційних операціях на фронті.

© 2022 GurtomUA