Зазначимо, що 24 серпня 2023 року – 547-й день війни, а також – 32-га річниця відновлення Незалежності України. Це важливе свято для українців, адже сьогодні, як і багато поколінь тому, вони виборюють свою незалежність зі зброєю в руках. Поки мільйони українців не можуть повернутися та зібратися вдома, вони влаштовують акції в усьому світі, щоби вкотре нагадати про боротьбу, яка триває.
Зокрема, в різних куточках Ірландії за активної участі Association of Ukrainians in Republic of Ireland та інших волонтерських організацій відбулося багато культурних заходів, на які прийшли українці та ірландці. З нагоди свята було організовано виставки, фестивалі, демонстрування українських фільмів. Українці охоче ділилися надбаннями своєї культури, знайомили з традиціями та пригощали стравами української кухні. Завдяки таким заходам зібрано численні кошти на допомогу Україні.
🤝 Проте найвагомішим подарунком Україні стало підписання тристороннього договору про надання медичної допомоги між державною системою охорони здоров’я Ірландії HSE Ireland, АУРІ (Асоціацією Українців в Республіці Ірландія) та Благодійним Фондом “Гуртом”.
Отже, тільки спільна праця допоможе пришвидшити таку очікувану, скроплену кров’ю Перемогу і Незалежність 🇺🇦 !

No Images Found!

© 2022 GurtomUA