🤝 Висловлюємо щиру вдячність компанії Winner Group Ukraine, за фінансову підтримку діяльності нашого фонду.
Завдяки вашій підтримці ми маємо змогу надавати різноманітну допомогу тим, хто наразі її найбільше потребує. 🇺🇦
У нашому світі не всім дано розуміти один одного, проте ні на секунду не було сумнівів, що спільна мета — перемога, об’єднує і гуртує. Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Упевнені, що Ваш приклад показовий і для інших благодійників. 🙏
Нехай на шляху вашої компанії зустрічаються люди та партнери, гідні вашої людяності, такі ж щирі і надійні як Ви.
Сподіваємось на подальшу співпрацю, добрі людські стосунки і дружбу, ще багато проєктів попереду, завдяки яким ми щораз будемо на крок ближче до перемоги.
Одна нація, один дух – гуртом до перемоги!
![362690947_255068607378923_8332103604937548992_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/08/362690947_255068607378923_8332103604937548992_n.jpg)
![365008288_255067170712400_1731996305821927423_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/08/365008288_255067170712400_1731996305821927423_n.jpg)