Висловлюємо подяку педагогічному колективу, учням та батькам Дунаєвецького ліцею, що на Хмельниччині, в особі директора Каліновської Оксани Володимирівни
за активну громадянську позицію, бажання і готовність допомагати в наближенні нашої омріяної перемоги.
Школою було передано дитячий одяг, канцелярію, пазли, іграшки, варення, печиво, вафлі, окопні свічки, а також гроші в сумі 10000 грн, що будуть передані для забезпечення наших Захисників.
Хочемо окремо відмітити учнів та вчителів школи, які власноруч випікали печиво для захисників, котре ми передали разом із окопними свічками в Бахмут. Впевнені, що тепло і частинка любові вкладена вами, подарує відчуття турботи та віри в перемогу
Одна нація, один дух – гуртом до перемоги!
💙💛
![зображення_viber_2022-12-07_17-31-11-362](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-07_17-31-11-362.jpg)
![зображення_viber_2022-12-07_17-31-11-770](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-07_17-31-11-770.jpg)
![зображення_viber_2022-12-07_17-31-12-321](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-07_17-31-12-321.jpg)
![зображення_viber_2022-12-07_17-31-12-585](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-07_17-31-12-585.jpg)
![зображення_viber_2022-12-07_17-31-12-838](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-07_17-31-12-838.jpg)
![зображення_viber_2022-12-07_17-31-13-050](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-07_17-31-13-050.jpg)
![зображення_viber_2022-12-07_17-31-13-389](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-07_17-31-13-389.jpg)
![зображення_viber_2022-12-07_17-31-13-654](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-07_17-31-13-654.jpg)
![зображення_viber_2022-12-07_17-31-13-961](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-07_17-31-13-961.jpg)
![зображення_viber_2022-12-07_17-31-14-210](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-07_17-31-14-210.jpg)
![зображення_viber_2022-12-07_17-31-14-453](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-07_17-31-14-453.jpg)