Вітаємо з Днем Народження нашого волонтера Яна Черевко !
Яна з тих людей, хто за любий «кіпіш». Готова завжди прийти на допомогу, коли вона потрібна! Дивовижним чином доля привела Яну в нашу команду, але ніщо не буває даремно! Ми радіємо, що можемо бути на одній хвилі!
Ти-чудова матуся, прекрасна дружина, яка віддано чекає свого чоловіка-Захисника вдома.
Бажаємо тобі не втрачати свого позитиву, своєї енергії, яка може знести все на повал💪Нехай твоя мудрість буде завжди підсказувати правильні рішення, а доля завжди приводить туди, де тебе щиро чекають! Здоровʼя, любові, радості, добра, спокою і сил тобі, Яно! Радіємо, що ти гуртом з нами наближаєш перемогу! 💙💛
![421002532_354838377401945_4703765879350681209_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2024/01/421002532_354838377401945_4703765879350681209_n.jpg)
![421204936_354838310735285_6553811194589193229_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2024/01/421204936_354838310735285_6553811194589193229_n.jpg)
![421210303_354838044068645_3229191694979415562_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2024/01/421210303_354838044068645_3229191694979415562_n.jpg)
![421819897_354838340735282_9195483936416652549_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2024/01/421819897_354838340735282_9195483936416652549_n.jpg)