Від усього колективу Gurtom хочемо висловити слова вдячності за безцінну допомогу, яку в цей важкий час надають нам Дунаєвецький ліцей №3, Чаньківська та Мушкутинецька гімназії, що на Хмельниччині.
В переддень Великодніх свят Ви долучилися до збору необхідного для наших Захисників, що на Сході, та подарували їм частинку свого добра та вдячності.
Школи надали: окопні свічки, паски, солодощі та варення.
Щиро дякуємо кожному – директорам Куровській Оксані Миколаївні https://www.facebook.com/profile.php?id=100025222633726, Андрієнко Ользі Анатоліївні https://www.facebook.com/profile.php?id=100018527406603
, Квітко Аллі Михайлівні https://www.facebook.com/profile.php?id=100019788853843, усім шкільним колективам, діткам та їх батькам. Впевненні, що українські Захисники відчують Вашу підтримку
Одна нація, один дух – гуртом до перемоги!
![340437577_256398270174546_159557747097228008_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/06/340437577_256398270174546_159557747097228008_n.jpg)
![341020456_2144926932366193_8787169389914152611_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/06/341020456_2144926932366193_8787169389914152611_n.jpg)
![341177633_172106482410549_7490413621681741415_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/06/341177633_172106482410549_7490413621681741415_n-1.jpg)
![341178235_1637835936688517_2040303316954434156_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/06/341178235_1637835936688517_2040303316954434156_n.jpg)