Update: у складні гуманітарної команди Київщини відвідали бійців 72-ї бригади на Донеччині.
🤝У її складі були голова КОВА Руслан Кравченко, представники КОВА, представники Броварської влади на чолі з міським головою Ігорем Сапожком та Голова правління нашого фонду Волинець Вікторія.
Наш Благодійний фонд передав для потреб захисників 🚑 карету швидкої допомоги укомплектовану медичним обладнанням та препаратами, щиро дякуємо благодійникам з Ірландії Ruslan Mocharskyy, Tanya Antonova, Сергій Поліщук, DYSON Ireland, Art Off Coffee, Wicklow Ukrainian Support Group.
Також будо передано:
– 9 палет протеїнових коктейлів, які ми отримали з Ірландії «Many thanks to Irish organization “Complex Nutrition”»;
– 10 шт. спеціалізованих медичних матраців, сушильну машину, ковдри, подушки, покривала, жалюзі для медичних установ – Association of Ukrainians in Republic of Ireland, дякуємо за постійну підтримку! 🇨🇮🇺🇦
– 1 палету вологих антибактеріальних серветок. Дякуємо Міжнародний благодійний фонд «Україно Я за тебе»
🪖Загалом в рамках гуманітарної місії було передано захисникам: два позашляховики, пікап, броньований автомобіль, 21 квадрокоптер- «мавік», продукти харчування та обладнання для шпиталю.
Цей виїзд ще раз довів, що ми маємо гуртом продовжувати наближати перемогу, робити те, що залежить від кожного з нас, щоб завтра ми жили у вільний, процвітаючій Нашій Україні! 🇺🇦
Одна нація, один дух- гуртом до перемоги!
![342345465_229524443266673_5055670793730824723_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/06/342345465_229524443266673_5055670793730824723_n.jpg)
![347425218_229524363266681_4961288303258139178_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/06/347425218_229524363266681_4961288303258139178_n.jpg)
![347654553_229524463266671_533607716485923035_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/06/347654553_229524463266671_533607716485923035_n.jpg)
![348341368_229524489933335_4765023109694220011_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/06/348341368_229524489933335_4765023109694220011_n.jpg)
![348491990_229524406600010_1712627975874581254_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/06/348491990_229524406600010_1712627975874581254_n.jpg)
![348570947_229524423266675_5608025428563572329_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/06/348570947_229524423266675_5608025428563572329_n.jpg)
![348620394_229523369933447_5929813469385532729_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/06/348620394_229523369933447_5929813469385532729_n.jpg)
![349176524_229523309933453_6793055721295892801_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/06/349176524_229523309933453_6793055721295892801_n.jpg)
![349187360_229523346600116_4887033901826475415_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/06/349187360_229523346600116_4887033901826475415_n.jpg)
![349921430_229524413266676_167147290864270811_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/06/349921430_229524413266676_167147290864270811_n.jpg)
![350345576_229524396600011_4925723529058898458_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/06/350345576_229524396600011_4925723529058898458_n.jpg)
![352226951_229524356600015_797677010236055668_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/06/352226951_229524356600015_797677010236055668_n.jpg)
![352357849_229523363266781_4553325411587634565_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/06/352357849_229523363266781_4553325411587634565_n.jpg)
![355068295_229522283266889_7964637810459648102_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/06/355068295_229522283266889_7964637810459648102_n.jpg)
![355144910_229524466600004_9210570577686875194_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/06/355144910_229524466600004_9210570577686875194_n.jpg)
![355253152_229521936600257_6230569413157945285_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/06/355253152_229521936600257_6230569413157945285_n-1.jpg)