У Броварах з нагоди святкування Міжнародного Дня молоді 12 серпня започатковується благодійний молодіжний фестиваль «Charity Youth Festival» – Усі разом заради України! Заради перемоги та майбутнього!
⭐️ Щоб разом започаткувати Фестиваль і щоб подарувати незабутні виступи на концертному майданчику парку культури та відпочинку «Перемога», їдуть без перебільшення кращі молоді українські співаки, фіналісти і переможці відомих телевізійних проектів, фестивалів України – СолоХа, Volkanov, Masha Danilova, Yulia Roznen, Dimaria, Krylata, Yogen, Marko Kvitka, Bryangin, Софія Єгорова, Lil`o & Rudnitskyi, Andre Kriche, A.R.T.E.A.N.A, Filini та Nik Gross.
🤝 Організаторами заходу виступили благодійні фонди, «ГУртом ЮА», «Незалежна волонтерська організація»,«United24. Броварщина», «Сила-коли ми разом» та управління культури, сім’ї та молоді Броварської міської ради Броварського району Київської області.
🔦 Усі кошти зібрані підчас фестивалю будуть передані на прилади нічного бачення, для нашого броварчанина багатодітного батька, який служить в бригаді Гвардії наступу Національної Гвардії України і його підрозділ виконує бойові завдання на передовій Запорізького та Донецького напрямках.
👉 В програмі заходу передбачені:
– Відкритий чемпіонат з workout;
– Майстер-класи та показові виступи від кращих представників спортивної еліти міста;
– Благодійний ярмарок;
– Аукціон;
– Концерт за участі молодих артистів української естради та багато іншого.
Чекаємо усіх 12 серпня з 12:00 в парку культури та відпочинку «Перемога» аби разом з нами наблизити ПЕРЕМОГУ!💙💛

photo_2023-08-07_09-35-26
© 2022 GurtomUA