🎂 Сьогодні хочемо привітати людину з великим серцем, справжнього українця, який веде активну боротьбу проти агресї росії на волонтерському фронті, голову правління Association of Ukrainians in Republic of Ireland – Sergiy Balan – вітаємо!
Бажаємо Вам життєвих сил та душевної гармонії! 🤗
Дякуємо, що прикрашаєте цей світ своєю щирістю, мудрістю та добрим серцем!Надійний партнер, з яким йдемо гуртом до перемоги!💙💛
Миру нам!🙏🇨🇮🤝🇺🇦
![372057152_276703118548805_1211581877154937291_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/09/372057152_276703118548805_1211581877154937291_n.jpg)
![373052247_276703128548804_6070960316950137531_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/09/373052247_276703128548804_6070960316950137531_n.jpg)
![373358498_276703251882125_1557750298616879043_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/09/373358498_276703251882125_1557750298616879043_n.jpg)