Нещодавно наш фонд Gurtom посприяв в перевезенню ще одного автомобіля для наших ЗСУ, кортий вже виконує свої бойові завдання і служить ,як то кажуть, вірою і правдою нашим Захисникам, південний напрямок
У зборі коштів волонтеру Компанієць Костянтину https://instagram.com/k_m_t_p?igshid=YmMyMTA2M2Y= на дане авто для ЗСУ допомогли телеграм канали @bihus.info https://instagram.com/bihus.info?igshid=YmMyMTA2M2Y= та «Український наступ».
Дане авто було перевезено з Польщі в Україну нашим волонтером і керівником проєкту «4*4» Бяликом Павлом https://www.facebook.com/matrix.kiev
Слава Україні!
Героям Слава!
![335456754_978117800230843_983626752655788063_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/06/335456754_978117800230843_983626752655788063_n.jpg)
![335837666_577970414354076_8321714136427583170_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/06/335837666_577970414354076_8321714136427583170_n-1.jpg)