Кожен з нас на своєму місці наближає перемогу. Приємно, коли до зборів на необхідне для Захисників приєднуються діти. Вчора отримали від учнів Дунаєвецького ліцею №1 Дунаєвецький ліцей N1 хімічні грілки в кількості 200 шт.
Дякуємо педагогічному колективу, учням та батьківській громаді за готовність і бажання допомагати. Ваша підтримка і турбота – дуже важлива для Захисників і допомагає наближати перемогу.
Одна нація, один дух – гуртом до перемоги!
![330315451_958631948632702_1575853587671830901_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/06/330315451_958631948632702_1575853587671830901_n.jpg)
![330329031_1851417478573800_3131235310236767101_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/06/330329031_1851417478573800_3131235310236767101_n-1.jpg)