Дякуємо Дунаєвецькій Піцерія “Сімейна” в особі директора Герасимчука Володимира Степановича https://www.facebook.com/profile.php?id=100030196445470… та всьому дружньому колективу, за випікання 100 піц, які були передані нашим Захисникам, що нині боронять нашу рідну Україну на сході.
Народ, який усіма силами допомагає бійцям – перемогти неможливо. Рухаємось гуртом лише вперед і лише до нашої Перемоги.
Слава Україні!
Героям Слава!
Одна нація, один дух – гуртом до перемоги!
![340765548_637638508188888_2561670642021056457_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/06/340765548_637638508188888_2561670642021056457_n.jpg)
![340841909_6394966797228529_6785301007263413929_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/06/340841909_6394966797228529_6785301007263413929_n.jpg)
![341009562_664168208851826_2237595062090260691_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/06/341009562_664168208851826_2237595062090260691_n-1.jpg)
![341086559_1320999248449950_7383953842225429452_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/06/341086559_1320999248449950_7383953842225429452_n.jpg)