Друзі, дякуємо Вам за таку колосальну підтримку, за Ваші донати, репости!
За Вашу ДОВІРУ!
Є 3 основні пункти, якими керується наш фонд «Гуртом ЮА»
1.Підтримати наші найкращі ЗСУ, адже ці незламні надлюди ризикують найціннішим, що мають – своїм здоров’ям, життям, і все заради нашого майбутнього, в якому буде чисте небо, вільна Україна. Заради нас в мирному завтра! Своїми діями ми показуємо, що ми поруч, що нам небайдуже, що нас болить і що ми, насправді, маємо за честь підтримувати наших Захисників! Одна нація, один дух – гуртом до перемоги!
2. Підтримати наше цивільне населення. Людей, які через російське вторгнення втратили свої домівки або через постійні обстріли на прифронтових територія вимушенні були покинути все, що було рідним. Людей, які тікаючи від небезпеки рятували своїх діток і себе, взявши з собою одну сумку найнеобхідніших речей. Ці люди, наші співвітчизники, на їх місці могли б бути ми… Народна мудрість каже: «Стався до людей так, як хочеш, щоб ставились до тебе».
3. Це з дня в день виправдовувати Вашу ДОВІРУ!Бо без довіри, ми не зможемо в великих масштабах втілювати в життя перші 2 пункти! Ми є просто посередниками між тими, хто потребує допомоги, і між Вами, хто вірить нам, конвертуючи свою довіру в донати і репости! Дякуємо Вам, люди!🇺🇦
Одна нація, один дух – гуртом до перемоги!
💙💛
331339191_1724190374701354_7925144819095694099_n
© 2022 GurtomUA