8.11. 2022 р. доставлено в Україну до м. Бахмут 2 карети швидкої допомоги, наповнених медичним обладнанням та іншими засобами медичного призначення, які були придбані Association of Ukrainians in Republic of Ireland , Medical Help Ukraine .
Дякуємо керівнику одного із наших проєктів «4х4» Бялику Павлу та волонетру нашого фонду Гуцолу Сергію за оперативно та якісно виконану роботу!💪
Одна нація, один дух- Гуртом до перемоги!!!
💙💛
![зображення_viber_2022-11-12_21-02-05-482](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennya_viber_2022-11-12_21-02-05-482.jpg)
![зображення_viber_2022-11-12_21-02-05-657](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennya_viber_2022-11-12_21-02-05-657.jpg)
![зображення_viber_2022-11-12_21-02-06-880](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennya_viber_2022-11-12_21-02-06-880.jpg)
![зображення_viber_2022-11-12_21-02-07-088](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennya_viber_2022-11-12_21-02-07-088.jpg)
![зображення_viber_2022-11-12_21-02-07-306](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennya_viber_2022-11-12_21-02-07-306.jpg)
Відтворити відео