Друзі, недарма кажуть, всі наші дії мають наслідки в майбутньому і добро повертається добром.
04.12.2022 р. ми доставили автомобіль до Краматорську – Бахмут, в одну з найгарячіших точок для нашого захисника – Романа Рябого та його підрозділу, який ціною власного життя здобуває нам всім перемогу!
Незламні – ось, що ми можемо сказати про наших захисників! В їхніх очах ми побачили – віру, стійкість, боротьбу до кінця! Дякуємо, що Ви відстоюєте наше майбутнє!
Авто, яке було завантажене генератором, бензопилою, теплим одягом, біноклем, ліхтарями, інвертором, сокирами, допоміжним обладнанням (троси, запальнички..) ми отримали від благодійника з Ірладії 🇨🇮🇺🇦, за що безмежно вдячні йому!
Також додатково авто було завантажено одягом(футболки, шкарпетки, балаклави, рукавиці), печивом та окопними свічками, які ми отримали від діток з Дунаєвецьких шкіл.
Впевнені, що даний автомобіль буде виконувати свої завдання на відмінно і допоможе врятувати не одне життя!
Одна нація, один дух -гуртом до перемоги!
💙💛
![зображення_viber_2022-12-07_17-38-18-128](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-07_17-38-18-128-1.jpg)
![зображення_viber_2022-12-07_17-38-18-377](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-07_17-38-18-377.jpg)
![зображення_viber_2022-12-07_17-38-18-637](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-07_17-38-18-637.jpg)
![зображення_viber_2022-12-07_17-38-19-127](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-07_17-38-19-127.jpg)
![зображення_viber_2022-12-07_17-38-19-365](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-07_17-38-19-365.jpg)
![зображення_viber_2022-12-07_17-38-19-625](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-07_17-38-19-625.jpg)
![зображення_viber_2022-12-07_17-38-19-896](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-07_17-38-19-896.jpg)
![зображення_viber_2022-12-07_17-38-20-144](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-07_17-38-20-144.jpg)
![зображення_viber_2022-12-07_17-38-20-410](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-07_17-38-20-410.jpg)
![зображення_viber_2022-12-07_17-38-20-703](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-07_17-38-20-703.jpg)
![зображення_viber_2022-12-07_17-38-21-016](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-07_17-38-21-016.jpg)
![зображення_viber_2022-12-07_17-38-21-288](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-07_17-38-21-288.jpg)
![зображення_viber_2022-12-07_17-38-21-558](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-07_17-38-21-558.jpg)
![зображення_viber_2022-12-07_17-38-21-910](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-07_17-38-21-910.jpg)
![зображення_viber_2022-12-07_17-38-22-191](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-07_17-38-22-191.jpg)
![зображення_viber_2022-12-07_17-38-22-441](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-07_17-38-22-441.jpg)
![зображення_viber_2022-12-07_17-38-22-714](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-07_17-38-22-714.jpg)