HSE Ireland за підтримки Асоціації Українців в Республіці Ірландія Association of Ukrainians in Republic of Ireland та благодійного фонду Gurtom надали для ЦМКЛ дуже важливу і потрібну допомогу 🤝
Ми отримали апарати ШВЛ, тонометри, монітори, дихальні контури та інше реанімаційне обладнання, яке використовуватиметься в нашій лікарні. Зокрема, моніторингові апарати у відділенні невідкладної екстреної медичної допомоги посідають чільну роль в процесі швидкого та послідовного обстеження пацієнта та отримання даних щодо вітальних функцій.
Швидкість – це чи не найголовніше для відділення екстренної медичної допомоги. Адже час тут – найважливіший параметр.
💬«Ці монітори якраз пришвидшують надання медичної допомоги. Для нас це дуже важливе забезпечення. Оскільки ми модернізуємо наше відділення і переходимо з застарілих методів до автоматизованих. Такі монітори спрощують роботу медиків і є більш точними. Це розвантажує медичний персонал, оскільки, для прикладу, пацієнту вже не вимірюватимуть тиск тонометром. А це, відповідно, економить час, зусилля та людський ресурс», – говорить завідувачка ВНЕМД Іванна Дидик.
Дякуємо нашим благодійникам
Ми отримали апарати ШВЛ, тонометри, монітори, дихальні контури та інше реанімаційне обладнання, яке використовуватиметься в нашій лікарні. Зокрема, моніторингові апарати у відділенні невідкладної екстреної медичної допомоги посідають чільну роль в процесі швидкого та послідовного обстеження пацієнта та отримання даних щодо вітальних функцій.
Швидкість – це чи не найголовніше для відділення екстренної медичної допомоги. Адже час тут – найважливіший параметр.
💬«Ці монітори якраз пришвидшують надання медичної допомоги. Для нас це дуже важливе забезпечення. Оскільки ми модернізуємо наше відділення і переходимо з застарілих методів до автоматизованих. Такі монітори спрощують роботу медиків і є більш точними. Це розвантажує медичний персонал, оскільки, для прикладу, пацієнту вже не вимірюватимуть тиск тонометром. А це, відповідно, економить час, зусилля та людський ресурс», – говорить завідувачка ВНЕМД Іванна Дидик.
Дякуємо нашим благодійникам
![347240500_650071170472303_6353713726995567760_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/06/347240500_650071170472303_6353713726995567760_n.jpg)
![347401011_650071043805649_5301854441000518462_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/06/347401011_650071043805649_5301854441000518462_n.jpg)
![347442263_650070413805712_4968664108066071478_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/06/347442263_650070413805712_4968664108066071478_n.jpg)
![347556364_650070450472375_3228848352898678829_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/06/347556364_650070450472375_3228848352898678829_n.jpg)
![352074987_650070173805736_5925471834766149706_n](https://gurtomua.org/wp-content/uploads/2023/06/352074987_650070173805736_5925471834766149706_n-1.jpg)